Okofest vol. 5, – díl třetí !

Velký večer na téma Bipolární porucha a existenciální disko, v rámci třídílného Okofest vol. 5, v Kasárnách Karlín  na nás čeká 28.8. ! Těšit se můžete na divadelní vystoupení (přijedou klauni z Brna s představením CVIČENCI ZA ČÁROU ), debatování o životě s bipolární poruchou – s Jeník Tylem, (autorem knihy Jednodušší je se zbláznit),  a v neposlední řadě na hiphop/elektro/existenciální disko v podání Mutanti Hledají Východisko !  Těšíme se na vás! 

 

Program OKO projektu na Praze 8, v Kasárnách Karlín !

POZOR ! Již brzy nás čeká v Kasárnách karlín kreslení světlem s VJ Adeanejde a v návaznosti na to i projekce dokumentu PARALELNÍ ŽIVOTY a  debata s protagonistou filmu Lukášem Vaňurou
o životě se schizofrenií … Těšíme se na Vás 6. 8. 2018 !!! 

 

 

Vážení a milí ! Náš program na Praze 8 již brzy začne besedou  o hraniční poruše osobnosti s Bárou Žižkovou. Těšit se můžete i na projekci filmu „Narušení“  a to vše v hostujících Kasárnách Karlín již 25. června !

Patříme do Bohnic !

OKO patří do Bohnic! Všichni tam patříme. Aspoň poslední květnový víkend.

V rámci festivalu Meziploty , najdete výstavu TA-JEMNÁ ZÁKOUTÍ MYSLI hned za kostelem a PSYCHOLAMPA se předvede v novém, moc příjemném prostředí Kolony, kavárny v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice !

Festival NA HLAVU se blíží !

28.04. od 13:00 si nenechte si ujít panelovou diskuzi  s Dr. Petr Winklerem ( vedoucí výzkumného programu Sociální psychiatrie v Národním ústavu duševního zdraví (NUDZ)), Dr. Danou Chrtkovou (členkou výzkumného programu Sociální psychiatrie v Národním ústavu duševního zdraví), MUDr. Dita Prototopovou (koordinaci řídící reformy projektu Deinstitucionalizace na na Ministerstvu zdravotnictví) a promítání filmu Paralelní životy v rámci Festivalu NA HLAVU!

Ladies and Gentlemen attention please !

Pod záštitou pana starosty, ve spolupráci se sousedícím Vnitroblokem , se výstava  Ta – jemná zákoutí mysli právě přestěhovala a můžete si ji prohlédnout v parku v ulici Tusarova, Praha 7 a to hned vedle Knihkopce, který také vřele doporučujeme!