Workshop pro veřejnost

Poslední měsíc v 2018 a poslední Animační workshop byl pro děti a s Vánoční tématikou!  Jak děti interpretovali otázku “ Na co myslíš když se řekne Vánoce“ ,  shlédněte níže! 
            
  
I srpnu se animovalo s Adé Anejde, která je i přes duševní úskalí aktivní Vjkou v rámci projektu Lunchmeat  a umělkyní, nejen v rámci Skupiny F .  Animační dílny se tentokrát zůčastnili převážně dospělí, velmi hraví talenti! Jejich díla ke schlédnutí níže !
V dubnu 2018 se uskutečnila animační dílna, s Adé Anejde, která je i přes duševní úskalí aktivní Vjkou v rámci projektu Lunchmeat  a umělkyní, nejen v rámci Skupiny F . Animační dílna „nejen pro děti“, byla nakonec navštěvována spíše mladšími zájemci, ale na kvalitě výstupů to nějak neubralo, ba naopak !
Fotodokumentace a výstupy najdete níže !

Únor 2018 a my animujeme světlem !!! Terapeutické kreslírna světlem, v rámci animačního programu, byla vedena umělkyní a grafičkou Ad  a v neposlední řadě za spolupráce Fokus Praha a České galerie . Bylo to zábavné a hlavně uvolňující ! Děkujeme ! 
Záznam:
 
V listopadu 2017 proběhly komiksové a animační večery s ilustrátorkou Štěpánkou Jislovou ! Výsledky níže !
 
Červenec 2017,  v rámci OKOfestivalu vol. 1 – Na stejné vlně, na lodi tajemství, proběhly animační dílny pro děti. Videa z worshopu sledujte níže!